gaziemir çilingir denizli çilingir eskişehir çilingir sancaktepe çilingir sultanbeyli çilingir adana psikolog ankara psikolog antalya psikolog kayseri psikolog izmir psikolog mersin günlük kiralık ev konya günlük kiralık ev ankara günlük kiralık ev beylikdüzü günlük kiralık ev eskişehir günlük kiralık ev antalya günlük kiralık ev izmir günlük kiralık ev gaziantep günlük kiralık ev samsun günlük kiralık ev bursa günlük kiralık ev izmir temizlik şirketleri antalya temizlik şirketleri adana temizlik şirketleri mersin temizlik şirketleri ankara temizlik şirketleri adana klima servisi fethiye klima servisi bodrum klima servisi antalya klima servisi sultangazi klima servisi ankara kombi servisi esenyurt kombi servisi gaziantep kombi servisi aksaray kombi servisi esenyurt kombi servisi esenyurt masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu diyarbakır masaj salonu elazığ masaj salonu van halı yıkama eskişehir halı yıkama çorlu halı yıkama beylikdüzü halı yıkama malatya halı yıkama antalya saç ekimi izmir saç ekimi istanbul saç ekimi ankara saç ekimi çankaya elektrikçi keçiören elektrikçi çayyolu elektrikçi esenyurt elektrikçi bursa burun estetiği izmir burun estetiği ankara burun estetiği antalya burun estetiği kayseri burun estetiği

Konut Teslim Tutanağı Nedir? Toki Teslim Tutanağı - Kayaşehir İstanbul

13 Temmuz 2024 - 09:37

Konut Teslim Tutanağı Nedir? Toki Teslim Tutanağı

Toki Kayaşehir Konut teslimatı anında doldurulup teslim edilmesi gereken örnek evraklar

Son Güncelleme :

29 Kasım 2012 - 11:16

Konut Teslim Tutanağı Nedir? Toki Teslim Tutanağı

Toki Kayaşehir Konut teslimatı anında doldurulup teslim edilmesi gereken evraklar Toki Konut Teslim Tutanağı evrakları konut tespit föyü. Konut Teslim Tutanağı Nedir?

Teslim Tutanağı ne işe yarar?

Teslim Tesellüm Tutanağı; Kontrol kapılarında, olay yerinde el konulan suç unsuru malzeme veya emanete alınan kayıp ve buluntu eşyaların sahibine veya genel kolluk görevlilerine teslimi esnasında tutulan tutanaktır.

Teslim tutanağı ne demek?

Satışı yapılan bir malın alıcının istediği niteliklere uygun olması durumunda düzenlenen belge teslim tesellüm belgesi olarak tabir ediliyor. Alıcı tarafından imzalaması gereken bu belge ile satıcı üzerindeki mesuliyet ortadan kalkıyor.

Tutanağı imzalamazsa ne olur?

İş kanununda öngörülen bildirimlerin ilgiliye yazılı olarak ve imza karşılığında yapılması gerekmektedir. Bildirim yapılan işçi bunu imzalamazsa, durum o yerde tutanakla tespit edilecektir.

Tutanak kaç kişi imzalaması gerekir?

Elektronik ortamda üretilmesi halinde tutanak, bir nüshası sürücüye verilmek, bir nüshası ise geri alınan sürücü belgesi ile birlikte birimde oluşturulacak dosyada muhafaza edilmek üzere iki nüsha olarak düzenlenir.

Tutanak imzalanmak zorunda mı?

Tutanaklar aksi sabit oluncaya kadar hukuken geçerli belgelerdir. Tutanakların başlık ve sonuç bölümünde tutanak oldukları belirtilmelidir. Tutanakta tarih ve gerekirse saat bilgisine yer verilmelidir. Tutanakta olaya şahit olanlar veya toplantı başkanlarının adı, soyadı ve imzası yer almalıdır

Konut Teslim Tutanağı Nedir

Toki Konut Teslim Tutanağı

 

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.