Masa Tenisi Turnuvası yapıldı

Son Güncelleme: 12 Mayıs 2016 - 8:22 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlim Yayma Cemiyeti Başakşehir Şubesi destekleri ile Masa Tenisi Turnuvası düzenledi. Masa Tenisi Turnuvası yapıldı

İlçe genelindeki okul öğrencilerinin katıldığı turnuva 45 okuldan 250 öğrenci katıldı. Turnuva da dereceye girenler ise ödüllerini düzenlenen bir programla aldı.

Başakşehir Emin Saraç Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonu’nda gerçekleşen turnuvanın açılış ve ödül töreninde Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Haluk Dikbaş’ta öğrencileri yalnız bırakmadı. Programa Başkan Yardımcısı Dikbaş’ın yanı sıra; Başakşehir İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Yapıcı, İlim Yayma Cemiyeti Başakşehir Şube Başkanı A.Yasir Şahin, Başakşehir Mahalle Muhtarı Fatih Mehmet Yıldırım, turnuvaya katılan okulların öğrenci ve öğretmenleri katıldı.

Kız ve erkeklerde, küçükler, yıldızlar ve gençler olmak üzere üç ayrı kategoride yapılan yarışmanın açılışında Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Haluk Dikbaş ile İlim Yayma Cemiyeti Başakşehir Şube Başkanı A.Yasir Şahin kısa bir masa tenisi maçı yaptı.

‘Sporcularımızın her zaman yanında olacağız’

Başakşehir İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Yapıcı, turnuvanın açılışında yaptığı selamlama konuşmasında tüm öğrencilere başarılar diledi ve turnuvaya destek veren kurumlara teşekkür etti.

İlim Yayma Cemiyeti Başakşehir Şube Başkanı A. Yasir Şahin ise yaptığı konuşmada, “Güzel bir vesile ile burada olmaktan çok mutluyum. Turnuvamızı geleneksel hale getirmeyi planlıyoruz. Bu gençler buraları basamak olarak kullanarak ülkemizi masa tenisi alanında göğsümüzü kabartan başarılara imza atacaklardır. Biz sporcularımızın her zaman yanında olacağız” dedi.

Gün boyu devam eden müsabakalarda dereceye giren öğrencilere madalya, kupa ve ödülleri Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Haluk Dikbaş, Başakşehir İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Yapıcı, İlim Yayma Cemiyeti Başakşehir Şube Başkanı A. Yasir Şahin ve Başakşehir Mahalle Muhtarı Fatih Mehmet Yıldırım tarafından verildi.

Voleybol turnuvası başladı

Etkinlikler kapsamında Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlim Yayma Cemiyeti Başakşehir Şubesi destekleri ile ilçe genelindeki öğretmenler arasında düzenlenen Voleybol Turnuvası’nın da startı verildi. Turnuva, 21 Mayıs’ta sona erecek.


Masa Tenisi Turnuvası yapıldı ile Benzer Yazılar:

12 Mayıs 2016 Saat : 8:22
  SPOR

Masa Tenisi Turnuvası yapıldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir