Mevlüt Uysal ‘Başarılı Belediye Başkanı’ ödülü aldı

Son Güncelleme: 30 Ocak 2017 - 12:42 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Tokat Yayın Gurubu’nun organize ettiği Tokat Kültür Haber Dergisi ve Tokat Gündem Gazetesi’nin kuruluş günleri ve geleneksel olarak düzenledikleri 16. Tokat Enleri Ödül Töreni, Mevlüt Uysal ‘Başarılı Belediye Başkanı’ ödülü aldı

Küçükçekmece Belediyesi Nikah Sarayı’nda gerçekleşti. Programda, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, ‘Başarılı Belediye Başkanı’ ödülü aldı.

Ceyhun Yılmaz ve Arin Gürsoy’ un sunuculuğunu yaptığı ödül törenine, AK Parti Milletvekili Coşkun Çakır, Muğla Valisi Amir Çiçek, Başkan Uysal, Tokat Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Zekeriya Yılmaz, Tokat Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bayram Güvercin, STK üyeleri ile birlikte vatandaşlar katıldı.

Başkan Uysal’a ödülünü Muğla Valisi Amir Çiçek takdim etti

Yerel yönetimlerde en başarılı başkan olarak Özel Jüri Ödülünü alan Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’a ödülünü Muğla Valisi Amir Çiçek verdi.

Bu törenlerin her yıl geleneksel olarak düzenlendiğini ifade eden Tokat Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Zekeriya Yılmaz, “Yerel yayıncılığın esası olan özellikle sosyal sorumluluk projesi endeksi çalışmaların biri olan Tokat Gündem Gazetesi Ödül Töreninin 16.sını düzenliyoruz. Tokat Gündem Haber Merkezi bölge sorunlarının belirlenmesiyle çözüme kavuşması noktasında hizmet etmeye devam etmektedir. Yayın gurubu olarak bu ülkenin milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, cumhuriyetin kazanımlarını ön planda tutan anlayışımızı korumaya ve ardında durmaya her zaman devam edeceğiz” dedi.

2016 yılında yaptıkları çalışmalarla ülkemize ve Tokat’a katkı sunan bireylere spor, sanat, siyaset, STK ve bireysel dallarda ödüller verildi. Yıldırım Beyazıt Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi’nin Mehter Marşı gösterisi büyük beğeni toplarken, Ünlü sanatçı Songül Karlı ve Tokat yöresine ait birçok sanatçı da sahne aldı. Ödül töreninde ise katılımcılara yöresel yemekler ikram edildi.


Mevlüt Uysal ‘Başarılı Belediye Başkanı’ ödülü aldı ile Benzer Yazılar:

30 Ocak 2017 Saat : 12:42

Mevlüt Uysal ‘Başarılı Belediye Başkanı’ ödülü aldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir