Mevlüt Uysal, Kayaşehir Pazarı 13 Mayıs’ta açıyoruz

Son Güncelleme: 4 Mayıs 2016 - 4:04 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ‘Yapımı tamamlanan Kayaşehir pazarımızı 13 Mayıs’ta hizmete açacağız’

Mevlüt Uysal, Kayaşehir Pazarı 13 Mayıs’ta açıyoruz

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Pazartürk’ün yeni yerinde hizmete açılması dolayısıyla yaptığı açıklamada, insanımıza modern alışveriş keyfini yaşatacak tesisleri Başakşehir’e kazandırmaya devam edeceğiz, dedi. “Her mahalleye kapalı Pazar Yeri” sözünü verdiklerini hatırlatan Başkan Uysal, şunları kaydetti: “Başakşehir’de yatırımları programlarken vatandaşların talep ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket ediyoruz. Bu talepleri en kısa zamanda yerine getirmek için tüm mahallelerimize aynı hassasiyetle yaklaşıyoruz.

Başakşehirli vatandaşlarımıza kapalı pazar sözü verdik. Bu sözümüzü de bir yerine getirmenin mutluluğu ve huzurunu yaşıyoruz. Başakpazar Fuar ve Sergi alanı ile başlayan projemiz, geçen yıl temelini attığımız Kayaşehir kapalı pazar alanı ile büyüyerek devam ediyor. Yapımı tamamlanan Kayaşehir pazarımızı 13 Mayıs’ta hizmete açacağız. Şamlar ve Kayabaşı köylerimizde kapalı pazarlarımızı da tamamlayarak hizmete açtık.

Pazartürk, Bahçeşehir 1. Kısım ve 2. Kısım Mahallelerimizin tamamına hizmet verecek. Kapalı pazarı olmayan Şahintepe ve Güvercintepe Mahallelerinde planlama aşamasındayız, yakında çalışmaları başlayacak. Altınşehir bölgemizde ise pazar alanının yeri ile ilgili sorunları çözmeye çalışıyoruz. Böylelikle kapalı pazarı olmayan mahallemiz kalmayacak. ”


Mevlüt Uysal, Kayaşehir Pazarı 13 Mayıs’ta açıyoruz ile Benzer Yazılar:

4 Mayıs 2016 Saat : 4:04

Mevlüt Uysal, Kayaşehir Pazarı 13 Mayıs’ta açıyoruz Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir