Olay tweet için Başakşehir’den açıklama

Son Güncelleme: 25 Temmuz 2017 - 10:49 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Olay tweet için Başakşehir’den açıklama
0 Paylaşımlar

Başakşehir başkanı Göksel Gümüşdağ, Östersunds’a elenen Galatasaray ile ilgili resmi hesaplarından atılan tweet hakkında konuştu.

Olay tweet için Başakşehir'den açıklama

Başakşehir’de Başkan Göksel Gümüşdağ, Kerim Frei ve Manuel da Costa’nın imza törenininde Galatasaray’ın Östersunds’a elenmesinin ardından Başakşehir’den atılan tvit hakkkında açıklamada bulundu.

Medipol Başakşehir resmi twitter hesabından Galatasaray’dan transfer ettikleri Aurelien Chedjou’nun fotoğrafıyla sarı-kırmızılı takıma bir mesaj göndererek, ‘Bu zor gecenin ardından Medipol Başakşehir’e transfer olmak isteyen tüm taraftarlara kapımız açık” ifadelerine yer verilmişti. Göksel Gümüşdağ şöyle konuştu

“ÜZDÜYSEK KUSURA BAKMASINLAR”

“Galatasaray elendi, futbol adamı olarak tabii ki üzüldüm. Bazen bu işleri çok ciddiye alışıyoruz. Galatasaray’ı seviyoruz ama bu bir oyun. İki dostun birbirine attığı tweet, bu bir şaka. Galatasaray da Beşiktaş’a atmıştı. Beşiktaş ile burun buruna yarış yürüttük birbirimize attık. Bunların futbolun doğasında olduğunu bilmemiz lazım. Maksat bazen aşmış olabilir. Sosyal medyadaki arkadaşları ikaz ettim. Bu tip espriler olabilir. Ege’de deprem oldu onlar daha önemli bunları dikkate almayalım, kusura bakmasınlar”


Olay tweet için Başakşehir’den açıklama ile Benzer Yazılar:

25 Temmuz 2017 Saat : 10:49
  SPOR

Olay tweet için Başakşehir’den açıklama Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir