Self İstanbul Konutları Satışa Çıktı

Son Güncelleme: 12 Ekim 2017 - 10:31 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Karden İnşaat, Beylikdüzü-Bahçeşehir Ekspres yolu bitişiğinde hayata geçirdiği referans projesi ‘Sembol İstanbul’ projesinin ardından aynı lokasyondaki yeni projesi ‘Self İstanbul’u satışa çıkardı. Şirketin üçüncü konut projesi olan Self İstanbul’da metrekare fiyatları 3 bin 200 liradan başlıyor.

Self İstanbul Konutları Satışa Çıktı

Bugüne kadar yaklaşık 50 taahhüt işine imza attıklarını belirten Karden İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Karadeniz, yeni konut projeleri ‘Self İstanbul’ için 203 milyon yatırım yapacaklarını belirterek, “Beylikdüzü Bahçeşehir TEM bağlantı yolu bitişiğinde konumlanan projemiz için inşaat çalışmaları başladı.

Teslimleri Eylül 2019’da yapmayı planlıyoruz. Projemizde 609 konut, 60 mağaza ve 27 dersliği olan bir okul yer alacak” dedi.Karadeniz, 26 bin metrekare alanda yükselen proje alanında ‘Yurtiçi Kargo’ binası bulunduğunu ve bunu yıkarak kentsel dönüşüm kapsamında proje geliştirdiklerini ifade etti. 

Yüzde 85’i peyzajBalkonlu 1+1, ebeveyn banyolu 2+1, süit odalı 3+1, 4+1 daire ile çatı dubleksi ve bahçe katları tasarladıklarını ifade eden Karadeniz, “Dairelerin metrekare satış fiyatı 3 bin 200 lira.

Fiyatlar ise 229 bin liradan başlıyor” dedi. Proje alanının yüzde 85’ini peyzaja ayırdıklarını belirten Karadeniz, yetişkinlere geniş sosyal alan, çocuklara da özel bin metrekare alan tasarladıklarını kaydetti. Projenin konumuna da dikkat çeken Karadeniz, metrobüse yürüme mesafesinde yer alan projenin yapımı planlanan 2 metro hattına da komşu olduğunu dile getirdi.


Self İstanbul Konutları Satışa Çıktı ile Benzer Yazılar:

12 Ekim 2017 Saat : 10:31

Self İstanbul Konutları Satışa Çıktı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir