TOKİ Başkanı Karabel, ‘Yılın Bürokratı’ seçildi

Son Güncelleme: 26 Kasım 2012 - 8:52 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ahmet Haluk Karabel, Türkiye Gönüllü Eğitimciler Derneği tarafından ‘Yılın Bürokratı’ seçildi.

TOKİ Başkanı Karabel, ‘Yılın Bürokratı’ seçildi
Yılın Devlet Adamı Ödülü TBMM Başkanı Cemil Çiçek’e verilirken, Yılın Bakanı Ödülüne de Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin layık görüldü.

Türkiye Gönüllü Eğitimciler Derneği’nin, eğitim ve kültür alanında çalışmalar yapan kişi, kurum ve kuruluşları teşvik etmek amacıyla verdiği ‘Yılın Enleri’ ödülleri Ankara Rixos Otel’de dün düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Törenin açılışında konuşan Türkiye Gönüllü Eğitimciler Derneği Genel Başkanı Yrd. Doç. Dr. İbrahim Erdoğan, Türkiye genelinde yoksul ve yardıma muhtaç çocukların yanı sıra Somali’de ilköğretim okulu yapılması için yardım kampanyası başlattıklarını söyledi. Binlerce öğrenciye eğitim desteği verdiklerinin altını çizen Erdoğan, üç yıldır düzenledikleri yılın enleri ödülleri ile eğitim alanında yapılacak çalışmaları teşvik etmeyi hedeflediklerini kaydetti. Törende Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı Ahmet Haluk Karabel‘e ‘Yılın Bürokratı’ ödülü verildi.

www.istanbultokikonutlari.com

 


TOKİ Başkanı Karabel, ‘Yılın Bürokratı’ seçildi ile Benzer Yazılar:

26 Kasım 2012 Saat : 8:52

TOKİ Başkanı Karabel, ‘Yılın Bürokratı’ seçildi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir