Toki Açık Artırma ile Fırsat Satışı! Türkiye genelinde konut ve iş yerini açık artırmayla satacak - Kayaşehir İstanbul

3 Mart 2024 - 06:17

Toki Açık Artırma ile Fırsat Satışı! Türkiye genelinde konut ve iş yerini açık artırmayla satacak

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 32 ilde 169 konut ile 28 ilde 192 iş yerini 13-14 Aralık’ta açık artırma yöntemiyle satışa sunacak.

Son Güncelleme :

26 Kasım 2023 - 15:27

Toki Açık Artırma ile Fırsat Satışı! Türkiye genelinde konut ve iş yerini açık artırmayla satacak

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 32 ilde 169 konut ile 28 ilde 192 iş yerini 13-14 Aralık’ta Toki açık artırma yöntemiyle satışa sunacak.

TOKİ aracılığıyla,169 konut ve 192 iş yeri, 13-14 Aralık’ta açık artırma yöntemiyle satışa sunulacak

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından müjdesi verilen, konut ve işyeri açık artırma yöntemiyle satışa sunulacağı bilgisi verildi. Peki satışlar hangi illerde gerçekleşecek? TOKİ konutlarına sahip olmak için talep edilen şartlar neler? Son başvuru tarihi ne zaman? Tüm soruların cevaplarını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Toki Açık Artırma ile Fırsat Satışı! Türkiye genelinde konut ve iş yerini açık artırmayla satacak

Satışlar hangi illerde gerçekleşecek?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından müjdesi verilen, TOKİ projesi için başvuru yapmak isteyen kişiler için uygun fiyatlarla ve aynı zamanda da ödeme kolaylığı ile birlikte satışa sunulacak il listesi şu şekilde yer alıyor;

Satışa sunulan konutlara yüzde 25 peşinat ile birlikte, 72 ay vade imkanı ile Adana, Ağrı, Ankara, Aydın, Balıkesir, Batman, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gümüşhane, İstanbul, İzmir, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Muş, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Tunceli, Van, Yozgat ve Zonguldak sahip olunabilecek.

Satışa sunulan iş yerleri için yüzde 25 peşinat ile birlikte, 48 ay vade imkanı ile, Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bursa, Çorum, Denizli, Elazığ, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Hatay, İzmir, Kars, Kastamonu, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Niğde, Ordu, Sakarya, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Trabzon sahip olunabilecek.

Son başvuru tarihi ne zaman?

TOKİ aracılığıyla 32 ilde 169 konut ve 28 ilde 192 iş yeri için 13-14 Aralık’ta açık artırma yöntemiyle satışa sunulacağı bilgisi verilirken, açık artırma tarihi şu şekilde yer alıyor;

Konutlar için 13 Aralık Çarşamba,

İş yerleri için 14 Aralık Perşembe

Söz konusu açık artırmalar, Ankara bulunan “The Green Park Hotel” ile “TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda” gerçekleştirileceği bilgisi verildi. Proje dahilinde konut ya da işyeri sahip olmak isteyen kişiler, www.emlakmuzayede.com.tr internet adresinden de teklif verilebilirler.

Açık artırmaya online katılımı için son kayıt tarihi, 12 Aralık Salı günü saat 10.30 olarak belirlenmiştir. TOKİ tarafından sunulan özel fırsatlarla, birbirinden farklı şehirlerde konut ve iş yeri sahibi olma imkanı sizleri bekliyor.

TOKİ tarafından sunulan özel fırsatlarla, birbirinden farklı şehirlerde konut ve iş yeri sahibi olma imkanı sizleri bekliyor.

Konut Satışları

Satış Yapılan Şehirler: Adana, Ağrı, Ankara, Aydın, Balıkesir, Batman, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gümüşhane, İstanbul, İzmir, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Muş, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Tunceli, Van, Yozgat, ve Zonguldak.
Ödeme Seçenekleri: Yüzde 25 peşinatla, 72 ay vadeyle konut sahibi olabilirsiniz.

İş Yeri Satışları

Satış Yapılan Şehirler: Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bursa, Çorum, Denizli, Elazığ, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Hatay, İzmir, Kars, Kastamonu, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Niğde, Ordu, Sakarya, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, ve Trabzon.
Ödeme Seçenekleri: Yüzde 25 peşinatla, 48 ay vadeyle iş yeri sahibi olabilirsiniz.

Toki Açık Artırma ile Fırsat Satışı! Türkiye genelinde konut ve iş yerini açık artırmayla satacak

Başvuru ve Açık Artırma Bilgileri

  • Konut Açık Artırma Tarihi: 13 Aralık Çarşamba
  • İş Yeri Açık Artırma Tarihi: 14 Aralık Perşembe
  • Yer: Ankara The Green Park Hotel ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası

İnternet Katılımı ve Kayıt Bilgileri

  • İnternet Katılımı: “www.emlakmuzayede.com.tr”
  • Kayıt İçin Son Tarih: 12 Aralık Salı, saat 10.30’a kadar

Bankacılık Hizmetleri ve İletişim

  • Bankalar: Türkiye Halk Bankası ve Ziraat Bankası
  • Başvurular ve Teminatlar: Tüm şubelerden kabul edilecek.
  • Detaylı Bilgi İçin: “www.toki.gov.tr” ve “www.emlakmuzayede.com.tr” internet siteleri, “444 86 54” telefon numarası. toki açık artırma

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.