Yeşil İş Konferansı 17-18 Eylül’de

Son Güncelleme: 12 Eylül 2013 - 12:36 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

17-18 Eylül tarihleri arasında İstanbul Swissotel’ de gerçekleşecek olan Yeşil İş 2013 Konferansı, çözüm ortaklarından biri olan “Bio Istanbul” un katılımı ile 5.yılında “Değişim Zamanı” teması ile katılımcılarla buluşacak!

Yeşil İş Konferansı 17-18 Eylül'de

21. yüzyılın gelişen şehirlerindeki lider pazarlarda sağlık alt yapısı yatırımları gerçekleştiren Bio City Development Company (BCDco) şirketinin vizyonu, TOKİ iştiraki olan Emlak Planlama Proje Yönetimi EPP ortaklığı ve T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ desteği ile Bio Istanbul projesi hayat buluyor.

İstanbul’ da akıllı ve ekolojik yaşam için planlanmış ilk gayrimenkul projesi olan “Bio Istanbul”, Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından gerçekleştirilen ve geçtigimiz yılların büyük başarılarından güç alan Yeşil İş 2013 Konferansı’ nın çözüm ortaklarından oldu.

Türkiye’ deki sürdürülebilir şehircilik anlayışının öncüsü olan Bio Istanbul, bölgenin en çevreci toplumu olmasıyla beraber sürdürülebilirlik adına çevre düzenlenmesi, enerji tasarrufu, su geri dönüşümü, el değmemiş bir doğa, araçtan bağımsız kolaylıklar ve akıllı şehir ile sürdürülebilirlik anlayışının öncüsü oluyor.

Türkiye’ nin en güçlü sürdürülebilir iş platformu olarak kabul edilen Yeşil İş 2013’ ün 5. yılında, T.C Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İTO ve İSO’ nun katkıları ve katılımıyla; sürdürülebilir iş dünyasının en yeni gelişmeleri tartışılacak.

Yeşil İş 2013’ de Bio City Development Company Group CEO’ su ve Bio Istanbul Yönetim Kurulu Başkanı Elie Haddad’ ın yapacağı konuşmayı, dünyanın en prestijli gazetelerinden Guardian’ ın Sürdürülebilirlik başeditörü olan Jo Confino’ nın Elie Haddad ile yapacağı röportaj takip ederken, sürdürülebilir gelecek için sürdürülebilir iş modelleri yaratmak adına çalışmalar yapan tüm taraflar bir araya gelecek. “Bio Istanbul” un çözüm ortaklarından biri olduğu konferans, Bio İstanbul Grup Operasyon Müdürü Drew Carr Ellison’ ın; “Sürdürülebilir iş modelleri ve inovasyon” paralel kulvarı altında “Sürdürülebilirlik Neden Paydaşların İşine Yarıyor” adlı sunumuyla devam edecek. milliyet


İlginizi Çekebilecek Diğer Linkler:

Yeşil İş Konferansı 17-18 Eylül’de ile Benzer Yazılar:

12 Eylül 2013 Saat : 12:36

Yeşil İş Konferansı 17-18 Eylül’de Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir