YouTube’ta yeni dönem! Videoları izlerken artık…

Son Güncelleme: 10 Ağustos 2017 - 11:40 0 Yorum Yazar:

YouTube, yeni eklenen özellik ile birlikte, kullanıcılarını biraz daha kendine bağlıyor! YouTube’da bir videoyu paylaşmak için linki kopyalayıp başka bir uygulamaya geçmek zorunda kalmaktan sıkıldıysanız, bu yeni özellik tam sizin için. YouTube’un kişiler arası sohbeti desteklemesi uzun süredir beklenen bir özellikti.

YouTube'ta yeni dönem! Videoları izlerken artık...

Android ve iOS uygulamalarına gelen güncelleme sayesinde artık arkadaşlarınızla YouTube içinden yazışabilir ve videolar paylaşabilirsiniz.

Yeni özellik tam da düşündüğünüz gibi çalışıyor: her hangi bir video hakkında sohbet edebilir ve bunu uygulamadan ayrılmadan yapabilirsiniz. YouTube Ürün Müdürü Benoît de Boursetty yenilikle ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Bu paylaşılan videolar, YouTube mobil uygulamasında yep yeni bir sekmede açılıyor, bu sayede size gönderilen videoları kaçırmıyorsunuz, ayrıca siz de arkadaşlarınıza en sevdiğiniz videoları yollayabilirsiniz.”

Artık paylaş tuşu videoları tek bir kişiyle ya da aynı anda birden çok bağlantıyla paylaşmanızı sağlıyor. Sohbete katılan kişiler kendi istedikleri videoları da paylaşabiliyor, bu sayede bir grup arkadaşınızı belli bir sohbet konusu altında toplayabilir ve videolar paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Linkler:

YouTube’ta yeni dönem! Videoları izlerken artık… ile Benzer Yazılar:

10 Ağustos 2017 Saat : 11:40

YouTube’ta yeni dönem! Videoları izlerken artık… Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-

ANKET

Toki’den Konut Talep Ediyorum

Toki'den İstanbul'da Konut İstiyorum

  • Evet --> 732
  • Hayır --> 12
Gönder
Sonuçlar