Ziya Gökalp Mahallesi Sokak İftarında

Son Güncelleme: 28 Haziran 2016 - 9:12 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehirli komşuları bir araya getiren, dostlukların pekiştiği sokak iftarları bu kez Ziya Gökalp Mahallesi sakinleri için kuruldu.

Ziya Gökalp Mahallesi Sokak İftarında

Ramazan’ın yirmi ikinci gününde Başakşehir Belediyesi sokak iftarının adresi Ziya Gökalp Mahallesi oldu. Egemen Caddesi’nde kurulan iftara Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcıları; Yasin Kartoğlu, Murat Şahin, Haluk Dikbaş, Bedri Sinan Gül, Meclis Üyeleri ve mahalle sakinleri katıldı.

İftar öncesinde etkinlik alanına giren Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, beraberindeki heyetle birlikte iftar masalarını dolaştı, vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşlar Başkan Uysal ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

‘Dostluk sofralarımız daim olsun’

Dualarla açılan iftarın ardından vatandaşlara seslenen Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, dostluk sofralarının Ramazan ayından sonrada devam ettirilmesini istedi. Başkan Uysal, “Bizler her sene ilçemizin mahallelerinde komşuluk ilişkilerini pekiştirmek Ramazan’ın manevi iklimini birlikte yamak için sofralar kuruyoruz. Bu sofralar ümit ederim ki Ramazan ayı sonrasında da devam etsin. Başakşehir Belediyesi olarak sadece Ramazan ayında değil, tüm yıl boyunca sizlerin mutluluğu huzur için çalışıyoruz. Komşu ülkelerde yaşanan huzursuzluklar, karmaşa ortada. Birlik ve beraberlik ortamımız devam ettiği müddetçe kimse bizim ülkemize zarar veremez.”


Ziya Gökalp Mahallesi Sokak İftarında ile Benzer Yazılar:

28 Haziran 2016 Saat : 9:12

Ziya Gökalp Mahallesi Sokak İftarında Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir