ALO 153 'den Yeni Çözüm Modeli - Kayaşehir İstanbulKayaşehir İstanbul

ALO 153 ‘den Yeni Çözüm Modeli

İstanbul’un Yeni Çözüm Modeli İstanbul Büyükşehir Belediyesi müdürlerine tanıtıldı.

Buna bakmak ister misiniz.
ALO 153 ‘den Yeni Çözüm Modeli
Son Güncelleme :

01 Nisan 2016 - 9:42

tanıtım ekle

İstanbul’un Yeni Çözüm Modeli İstanbul Büyükşehir Belediyesi müdürlerine tanıtıldı. ALO 153

Türkiye’nin en büyük metropolü İstanbul’da, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı tüm çağrıları tek çatı altında koordine eden ALO 153 Çağrı Merkezi, Yeni Çözüm Modeline kavuştu. Yeni Çözüm Modeli, düzenlenen etkinlikle İBB müdürlerine tanıtıldı.

İstanbullu vatandaşlardan gelen ve yeni kurulan Yerinde Çözüm ekipleri tarafından tespit edilen sorunların en kısa sürede ve en nitelikli şekilde çözüme kavuşturulması için oluşturulan Çözüm Modeli, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mevlüt Bulut, Destek Hizmetleri Daire Başkanı Osman Savaş ve Halkla İlişkiler Müdürü Atakan Yılmaz tarafından gerçekleştirilen etkinlikte anlatıldı.

İBB kadrosunda yer alan 98 müdürlük ve İETT CRM temsilcileriyle bir araya gelinen toplantıda İBB Genel Sekreter Yardımcısı Mevlüt Bulut, Yeni Çözüm Modelinden ve müdürlüklerden beklenilen hassasiyetten bahsetti. Modelin, yenilenen bu süreçte Beyazmasa’ya iletilen talep ve şikâyetlere zamanında, etkili ve kalıcı çözümler üretme konusunda daha etkili bir model olduğu vurgusunu yaptı. İBB’nin tüm personellerinin bu modele destek vermesinin önemini vurgulayan Genel Sekreter Yardımcısı Mevlüt Bulut, “Biz bir vücuduz, herkes vücudun birer uzvu, hücresi” diye konuştu.

Yeni dönemde her müdürlükte “Alo 153” ile beraber çalışacak paydaş ekipler kurgulandı

Yenilenen Beyazmasa süreçleriyle birlikte her müdürlükte, Alo 153 ile koordineli çalışacak yeni ekipler kurgulandı. Bu ekipler ile ortak yürütülecek faaliyetler, çözüm sürelerine olumlu yansıyacak. Böylece gelen talep ve şikâyetlere zamanında, etkili ve kalıcı çözümler üretilecektir. Nihai sonuç ise müdürlüklerin performansına yansıtılacak.

Buna bakmak ister misiniz..

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.