Boğaziçi Yönetim A.ş Üç Sertifika Birden Aldı

Son Güncelleme: 20 Eylül 2018 - 10:12 1 Yorum Yazar:

11 Paylaşımlar

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Boğaziçi Yönetim A.Ş, üç farklı kuruluştan “Bina ve Tesis Yönetim Hizmetleri” alanında sertifika aldı.

Boğaziçi Yönetim A.ş Üç Sertifika Birden Aldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İBB Başkanı olduğu dönemde kurmuş olduğu Boğaziçi Yönetim A.Ş, İBB’nin iştiraki KİPTAŞ AŞ’nin hayata geçirdiği toplu konut projelerinde İstanbullulara vermiş olduğu kaliteli hizmetten dolayı üç sertifika birden aldı.

Kurulduğu 1997 yılından bugüne geçen 20 yıllık süre içerisinde KİPTAŞ’ın toplu konut projelerinde oturan İstanbullulara, “Bina ve Tesis Yönetim Hizmetleri” veren Boğaziçi Yönetim A.Ş, “İş Sağlığı ve Güvenliği” standardına uygun çalışma disiplini sayesinde, OHSAS 18001: 2007 (Occupational Health and Safety Management Systems) İş Güvenliği ve İsçi Sağlığının Korunmasına Yönelik Yönetim Sistemi Sertifikası’nı almaya hak kazandı.

Boğaziçi Yönetim A.Ş ayrıca, tesis yönetim hizmetlerinde çevreye verilen zararların minimum düzeye indirilmesini amaçlayan politikasıyla ISO 14001: 2015 Çevre Yönetim Sistemi belgesini ve tüm dünyada kabul gören hizmet standartlarında kaliteyi yakalamış olması nedeniyle de İSO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası’nı aldı.

Boğaziçi Yönetim A.Ş İstanbul’da her alanda hizmet veriyor

İBB ve bağlı kuruluşlarının, şirketlerinin bina ile tesislerinin temizlik, bakım onarım hizmetlerinin yanı sıra Boğaziçi Yönetim A.Ş, İBB’nin yetki ve sorumluluk alanlarında bulunan kent meydanları ve kent ormanlarından vatandaşların en iyi şekilde yararlanması için çalışmalar yürütüyor. Boğaziçi Yönetim A.Ş bunun yanında kültür merkezleri, alt geçit ve yer altı çarşılarında yer alan bütün ticari işletmelerin tek bir çatı altında toplayarak, yönetim, güvenlik ve temizlik çalışmalarını da yöneterek fizibilite ve proje geliştiriyor


Boğaziçi Yönetim A.ş Üç Sertifika Birden Aldı ile Benzer Yazılar:

20 Eylül 2018 Saat : 10:12

“Boğaziçi Yönetim A.ş Üç Sertifika Birden Aldı” için 1 Yorum

  1. ENDERGELEN dedi ki:

    ya kardeşim site sakinlerine bir sorsunlar bakalım kaç kişi belgeyi takıyor şu boğaziçi yönetim batsında kurtulalım diye her gün dua ediyoruz adamlar geldi çoktü gitmiyorlar yolunacak kaz çok nasıl olsa asansör bozulsa 1 ayda anca yapılıyor temizlik desen berbat çiş kokuyor heryer

Boğaziçi Yönetim A.ş Üç Sertifika Birden Aldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir