Büyük İstanbul Tarihi TÜYAP Kitap Fuarı’nda

Son Güncelleme: 12 Kasım 2016 - 3:08 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş., İstanbul Kitapçısı ve Hediyem İstanbul markası ile, 12-20 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan TÜYAP 35. Uluslararası Kitap Fuarı’nda yerini alıyor.

Büyük İstanbul Tarihi TÜYAP Kitap Fuarı’nda

Kültür A.Ş., kitap satış mağazaları markası “İstanbul Kitapçısı” ile bu yıl, 70’i çocuk 460 yayınını, fuar boyunca % 25 indirimli olarak kitapseverlerle buluşturacak. İstanbul Kitapçısı ve Hediyem İstanbul, ziyaretçilerini 2. Salon 2101 A ve 2402 A numaralı stantlarda ağırlayacak.

10 ciltlik Büyük İstanbul Tarihi

İBB Kültür A.Ş., yayıncılık dünyasına kazandırdığı “Antik Çağ’dan 21. Yüzyıla Büyük İstanbul Tarihi” isimli eserle bu yıl TÜYAP Kitap Fuarı’na damgasını vuracak.

M. Akif Aydın’ın proje yönetimini, Coşkun Yılmaz’ın ise editörlüğünü üstlendiği, 270 akademisyen tarafından kaleme alınan 4500 sayfalık eser, 10 cilt olarak yayımlandı.

Araştırmacı ve öğrenciler için kaynak kitap olma özelliği taşıyan “Antik Çağ’dan 21. Yüzyıla Büyük İstanbul Tarihi”, akıcı üslûbu ile genel okuyucunun beklentilerine de cevap veriyor.

İstanbul’un bütün asırlarını tanıtan eserin, tarihçiler, edebiyatçılar ve akademisyenlerden oluşan yayın ve danışma kurulunda Halil İnalcık, İlber Ortaylı, İskender Pala, Halûk Dursun, Mehmet Genç, Erhan Afyoncu, Beşir Ayvazoğlu, Sadettin Ökten, Uğur Derman, Çiçek Derman, Feridun Emecen, Mehmet İpşirli, Coşkun Çakır, Kemal Beydilli, İsmail Erunsal, Korkut Tuna, Tuncay Başoğlu, Mustafa İsmet Uzun, Yunus Uğur ve Turhan Kaçar bulunuyor.

“Hediyem İstanbul”, zengin ürünleriyle fuarda

İBB Kültür A.Ş.’nin hediyelik eşya tasarım ve üretim markası olan “Hediyem İstanbul” da 35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda Kültür A.Ş. stantlarında ziyaretçilerini ağırlayacak.

İstanbul temalı hediyelik ürün tasarımı ve ürün üzerine dekor uygulaması yapan, bu ürünlerin üretimini ve pazarlama faaliyetlerini yürüten “Hediyem İstanbul”, fuarda şu ürünlerle yer alıyor:

Anahtarlıklar, künye, kol düğmesi, rozet, çantalar, cam ürünler, duvar süsleri, biblolar, ofis setleri, dekoratif objeler, replikalar, dekoratif tabaklar, saatler, fincanlar, kupalar, kartpostallar, kırtasiye ürünleri ( pvc dosya çantaları, defterler, ayraçlar, kalem kutuları), magnetler, puzzlelar, tişörtler…


Büyük İstanbul Tarihi TÜYAP Kitap Fuarı’nda ile Benzer Yazılar:

12 Kasım 2016 Saat : 3:08

Büyük İstanbul Tarihi TÜYAP Kitap Fuarı’nda Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir