Google Pixel 2 XL problem üstüne problem çıkarıyor

Son Güncelleme: 20 Aralık 2017 - 11:57 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Android 8.1 güncellemesi, zaten başı beladan kurtulamayan Pixel 2 XL’a bir yeni problem daha getirdi! Elinde Google Pixel 2 XL olanlar varsa, muhtemelen şu sıralar pek mutlu değil. Zira Android 8.1 güncellemesi ay başında Pixel 2 XL için indirilmeye başlanmıştı. Güncellemeleri ilk elden almak pek tabii ki güzel, fakat bazen sıkıntıları da beraberinde getirebiliyor.

Google forumundan gelen haberler de bu yönde.

Google‘ın destek forumunda yazanlara bakarsak, Pixel 2 XL kullanıcıları şu sıralar mutsuz. Android 8.1 güncellemesini yükleyen kullanıcılar, telefonlarının parmak izi sensörünün eskisi kadar hızlı çalışmadığını görüyor. Gelen yorumlara göre, Android 8.1’li Pixel 2 XL’de ekran kilidini açmak için parmak izi sensörünü kullananlar, diğer kullanıcılara göre en az 1 saniye kadar fazla bekliyor.

Google Pixel 2 XL problem üstüne problem çıkarıyor

Neyse ki, bu sorun çok uzun sürmeyecek. Zira Google, konuyu çözmek için hemen çalışmalara başlamış bile. Şirket, şimdilerde sorunu tam olarak çözmek için raporları değerlendirme aşamasında. Ancak kısa zaman içinde bu sorunu ortadan kaldıracaktır.


Google Pixel 2 XL problem üstüne problem çıkarıyor ile Benzer Yazılar:

20 Aralık 2017 Saat : 11:57

Google Pixel 2 XL problem üstüne problem çıkarıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir