İstanbul dijital maket ile anlatılacak

Son Güncelleme: 12 Kasım 2016 - 1:48 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, megakent için yeni bir dijital maket hazırlığı içerisinde olduklarını açıkladı.
İstanbul dijital maket ile anlatılacak

Türkiye’nin çok ciddi bir şekilde Kentsel Dönüşüme ihtiyacı olduğunu ve merkezi hükümetin bununla ilgili olarak çalışmaları yürüttüğüne vurdu yapan Başkan Topbaş, “Geçmişteki yaşam alanları artık günümüzün yaşam koşullarına cevap vermiyor.

Bunun için çalışma yapmak ve düzenlemelere gitmek zorundayız. Bunu yaparken de teknolojinin verdiği imkanları kullanmak zorundayız” diye konuştu.
Krizi atlatmada inşaat sektörünün gücü

Türkiye’deki inşaat sektörünün dünya ile yarışır hale geldiğini ve hatta Türkiye’den gayrimenkul sahibi olmanın tercih sebebi olduğunu kaydeden Başkan Topbaş şöyle devam etti: “Sayın Cumhurbaşkanımızın küresel çaptaki ekonomik kriz için, “Bizi teğet geçiyor” dediğinde bizi teğet geçmesinde inşaat sektörümüzün gelişmiş olmasının payı büyüktü.

Bizim inşaat sektörümüz gerçekten başarılı. Hem uygulamada hem mimari tasarımlarımızla da dünyayla rekabet edecek bir güce geldi. Hatta tercih edilir bir hale geldi. Bu gelişim hem birçok sektörü devreye soktuğu gibi hem de ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlamaktadır.”
İstanbul’a dijital maket

 


İstanbul dijital maket ile anlatılacak ile Benzer Yazılar:

12 Kasım 2016 Saat : 1:48

İstanbul dijital maket ile anlatılacak Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir