Kayaşehir’de uyuşturucu operasyonu

Son Güncelleme: 30 Mart 2013 - 9:27 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Asayiş Büro Amirliğine gelen ihbarı değerlendiren emniyet güçleri Başakşehir’de yaptıkları operasyon sonucunda 43 kilo esrar maddesi ele geçirdi. 

Kayaşehir'de uyuşturucu operasyonuİsmi açıklanmayan bir kişi akşam saat 20.00 sıralarında Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğine Başakşehir’in 3 ayrı noktasında esrar maddesi olduğunun ihbarını verdi. Verilen ihbarı değerlendiren Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, bir operasyon düzenleme kararı aldı.

Başakşehir’de 3 farklı bölgeye eş zamanlı olarak operasyon düzenleyen polis Güvercintepe Yeşilyurt sokağının içerisinde bulunan bir kahvehaneden satışa hazır 54 paket esrar maddesi, farklı olarak Güvercintepe Ahmet Yesevi Caddesi üzerindeki başka bir ikametgahtan 40 kilo esrar maddesi ve son olarak ise Kayaşehir’de bulunan bir ikametgahtan satışına hazırlanmış 840 paket esrar maddesi ele geçirdi. Operasyon sonucunda toplamda 43 kilo 850 gram esrar maddesi ele geçirildiği açıklandı. Yapılan operasyonlar sonucunda Halit. Y. (30) ve Engin. Y. (30) isimli olmak üzere 2 kişi gözaltına alındı.

Başarılı operasyon üzerine tebrik etmek için Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğine gelen Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, yaklaşık 50 kilo uyuşturucu maddesi ele geçirildiğini ve bundan dolayı emniyet ekiplerini tebrik ettiğini söyledi. Uysal, “Bahçeşehir’de bir toplantımız vardı. Toplantıda Haber aldık. 50 kiloya yakın uyuşturucu ele geçirilmiş. Biz de buraya tebrik etmeye geldik. Özellikle bölgemizdeki insanlara ulaştırmak üzere hazırlanmış uyuşturucunun ele geçirilmiş olmasından dolayı çok mutluyuz.“ diye konuştu.


Kayaşehir’de uyuşturucu operasyonu ile Benzer Yazılar:

30 Mart 2013 Saat : 9:27

Kayaşehir’de uyuşturucu operasyonu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir