Emlak Konut Kampanyası Zenginlere Mi Hitap Ediyor?

Son Güncelleme: 4 Şubat 2017 - 8:31 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

‘Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti’ sloganı ile yola çıkan Emlak Konut GYO kampanyası vatandaştan tepki almakla beraber ev sahibi olabilmek umudu ile kampanyaya ilgisiz kalmamakta. 

Emlak Konut Kampanyası Zenginlere Mi Hitap Ediyor?Güçlü Türkiye İçin her türlü fedakarlığı yapabileceğini 15 Temmuzda ortaya koyan vatandaşlar Birlik Vakti ile sadece zenginleri içerisine alan bir kampanyanın başlatılmasına tepki gösterdiler. Birlik için sadece zengin müteahhitler ile işbirliğine giren Emlak Konutun birlik vakti demesi sadece ve sadece zengin müteahhitlerin konutlarını sattırmaktan öteye geçmediği ifade edilmektedir.

Asgari ücretli bir kişi bu konutlardan birini alacak olsa aidatını ödeyemez iken bu konut satışının orta ve dar gelirli için nasıl bir anlamı olmasını beklemekteyiz?

Eğer amaç gerçekten birlikse yapılması gereken tüm müteahhitlerin konut projelerini hatta ve hatta 2. el konut satışlarını bile bu kampanyaya dahil edilmesi gerekmektedir. O zaman  “Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” sloganı anlam bulur.

Bu hali ile sadece zenginleri daha çok zengin etmekten öteye geçmeyen bir kampanya olarak halk gözünde yer etmiştir.

Bir asgari ücretli çalışan bu kampanyanın satış şartları kendisine ağır geldiği için bu kampanyadan faydalanamamaktadır.

www.facebook.com/kayasehiristanbul.net/ sayfamızdan konu ile alakalı yorumlardan bir kaçı;

Bu kampanya 1 evi olana 2. Evi alma fırsatı bulsun diye yapılmış sanki.. asgari ücretle çalışan faydalanıyor… yani zengin.i zengin yapmak için çıkarılmış bir sistem.dir bu…”Salih T.

“Böyle kampanyamı olur dalgamı geçiyorlar asgeri ücret ne kadar unutuyorlar tüm bankaları kampanyaya davet ediyoruz emlak konut olarak kalmasın tüm inşaat firmalarını kampanyaya davet ediyoruz herkes kazansın herkes.” Serkan B.

kayasehiristanbul.net olarak kampanyanın kapsamının yukarıda bahsettiğimiz gibi genişletilmesinin ‘Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti’ sloganına uygun olarak slogan olmaktan çıkarıp gerçekten konut sektöründe ‘Güçlü Bir Türkiye İçin Birlik sağlanmış olacağını düşünmekteyiz.

Özel Haber  kayasehiristanbul.net


Emlak Konut Kampanyası Zenginlere Mi Hitap Ediyor? ile Benzer Yazılar:

4 Şubat 2017 Saat : 8:31

Emlak Konut Kampanyası Zenginlere Mi Hitap Ediyor? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir