gaziemir çilingir denizli çilingir eskişehir çilingir sancaktepe çilingir sultanbeyli çilingir adana psikolog ankara psikolog antalya psikolog kayseri psikolog izmir psikolog mersin günlük kiralık ev konya günlük kiralık ev ankara günlük kiralık ev beylikdüzü günlük kiralık ev eskişehir günlük kiralık ev antalya günlük kiralık ev izmir günlük kiralık ev gaziantep günlük kiralık ev samsun günlük kiralık ev bursa günlük kiralık ev izmir temizlik şirketleri antalya temizlik şirketleri adana temizlik şirketleri mersin temizlik şirketleri ankara temizlik şirketleri adana klima servisi fethiye klima servisi bodrum klima servisi antalya klima servisi sultangazi klima servisi ankara kombi servisi esenyurt kombi servisi gaziantep kombi servisi aksaray kombi servisi esenyurt kombi servisi esenyurt masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu diyarbakır masaj salonu elazığ masaj salonu van halı yıkama eskişehir halı yıkama çorlu halı yıkama beylikdüzü halı yıkama malatya halı yıkama antalya saç ekimi izmir saç ekimi istanbul saç ekimi ankara saç ekimi çankaya elektrikçi keçiören elektrikçi çayyolu elektrikçi esenyurt elektrikçi bursa burun estetiği izmir burun estetiği ankara burun estetiği antalya burun estetiği kayseri burun estetiği

Saliha Erdim İletişim Bilgileri - Kendisi ile Nasıl Görüşebilirim? - Kayaşehir İstanbul

24 Mayıs 2024 - 22:41

Saliha Erdim İletişim Bilgileri – Kendisi ile Nasıl Görüşebilirim?

Yeryüzü Eğitim Danışmanlık Şirketi bünyesinde yer alan Aile Danışmanı Saliha Erdim İletişim Bilgiler sizin için araştırdık.

Son Güncelleme :

10 Şubat 2022 - 13:45

Saliha Erdim İletişim Bilgileri – Kendisi ile Nasıl Görüşebilirim?

Yeryüzü Eğitim Danışmanlık Şirketi bünyesinde yer alan Aile Danışmanı Saliha Erdim İletişim Bilgileri sizin için araştırdık

Yeryüzü Eğitim Danışmanlık Şirketi; Biz; yeryüzünün her köşesinin ibret dolu bir “mektep”, insanların her birinin ömür boyu “talebe” olduğunu biliyoruz.

Bir aile şirketi olarak;

“Tüm sorunların ortak çözümü için, insan merkezli hayat-aile merkezli toplum-gelişim odaklı ömür” anlayışı ile eğitim-danışmanlık hizmeti veriyoruz. Yapıp ettiklerini; “iş” gibi değil, “aşk” gibi, “ibadet” gibi gören kurumlardanız. İnsanların en hayırlısının, insanlara faydası dokunan kimseler olduğuna inananlardanız.

Hayatın ana unsuru, insandır; insan bozulunca her şey bozulur, insan düzelince her şey düzelir. Onun için; her şeyden önce, insanın kendisini ihya etmeliyiz.

Saliha Erdim İletişim Bilgileri Yeryüzü Eğitim Danışmanlık Şirketi tanıtımı ve hizmetlerinden bahsettikten sonra aşağıda verilecektir.

İnsanın oluşma ve gelişme sürecinde, birinci derecede etkili olan kurum ailedir; toplum ağacı, aile bahçesinde büyüyüp meyve verir. O zaman; toplumun huzuru ve güveni için, aileyi huzur ve güven altında tutmalıyız.
Ömür denilen şey, bisiklete binmek gibidir; düşmemek için, sürekli pedal çevirip ilerlemek gerekir. O halde; günü bir ol “iki günü bir olan ziyandadır” anlayışı içinde, kendimizi geliştirerek değerimize değer katmalıyız.

Yeryüzü Eğitim Danışmanlık Şirketi Tarihçesi

Erdim Ailesi olarak; yıllardır, eğitim-danışmanlık hizmetlerinin içindeyiz. Önce kendimiz, sonra yakın ve uzak çevremiz için; doğru bir anlayış ve yaşayış nimetine sahip olmanın peşindeyiz. Okuyarak, dinleyerek, anlayarak, yaşayarak öğrendiklerimizi; evimizde, ailemizde uygulamaya çalıştık.

Saliha Erdim Seans Ücreti Ne Kadar?


Sohbetlerle ve seminerlerle, yazılarla ve tebliğlerle, radyolarda ve televizyonlarda yaptığımız özel programlarla; ulaşabildiğimiz kişilerle, gruplarla, kitlelerle paylaştık. Önceleri; çağırıldığımız zaman gittiğimiz, karşılık beklemeden yaptığımız “gönüllü” hizmetimiz oldu.

2003 Yılından itibaren; “profesyonel” işimiz, kalıcı mesleğimiz haline geldi. 2021 Yılının başlarında ise; artan talepleri karşılayabilmek için, kadromuzu ve kapsama alanımızı genişletme gereği duyduk. Emeğimize, yüreğimize, tecrübemize, birikimimize ilave olarak; güçlü bir sosyal ve kültürel, teknik ve akademik altyapı oluşturduk.

Saliha Erdim İletişim Bilgiler

Yeryüzü Eğitim Danışmanlık Şirketi Amaçları

İnsanı, aileyi, toplumu yakından ilgilendirip derinden etkileyen alanlarda ve konularda “eğitim-danışmanlık hizmetleri” vererek; sağlıklı bir sosyal, psikolojik, kültürel, akademik altyapı oluşmasına katkıda bulunmak.
Bu alanlarda ve konularda, ehil ve güvenilir eğitimciler, danışmanlar yetiştirerek; “rol model kadrolar ve kurumlar” oluşturmak.
İnsan ve toplum hayatı açısından öncelikli ve önemli bir alanda katma değer üreterek; hem “hurma” yemeye, hem “sevap” kazanmaya vesile olabilecek bir konumda, durumda bulunmak.

Yeryüzü Eğitim Danışmanlık Şirketi Hizmet Türleri

  • İlgi ve ihtisas alanımıza giren konularda, uzaktan ya da yüz yüze, randevu usulü “danışmanlık”
  • Kişilere ya da gruplara, uzaktan veya yüz yüze, paket programlar halinde “eğitim”
  • Geniş kitlelere yönelik olarak; bilgilendirme ve bilinçlendirme amaçlı “kongreler, sempozyumlar, paneller, açık oturumlar” düzenlemek.
  • Medya ve sosyal medya mecraları üzerinden, “eğitici yayınlar”
    Eğitim ve danışmanlık hizmeti verdiğimiz alanlarda, “destekleyici yahut tamamlayıcı ürünler-materyaller” üretmek veya temin etmek.

Yeryüzü Eğitim Danışmanlık Şirketi Kriterleri

Ne kadar kişinin hayatına dokunup, değer katmışsak; o kadar “başarılı” olduğumuza ve olacağımıza inanıyoruz. Hedef kitlemiz içinde bulunan her bir ferdin memnuniyetini “kâr”, memnuniyetsizliğini “zarar” sayıyoruz.


Başakşehir Adres ve Telefon Numaraları


Yeryüzü Eğitim Danışmanlık Şirketi

Saliha Erdim İletişim Bilgileri

Kısıklı Mah. Alemdağ Cad. No:60, Masaldan İş Merkezi, B Blok, Kat:4, Da:9, Üsküdar/İstanbul

Hafta içi 09:00-18:00
Cumartesi 09:00-18:00

Beni Ara  0 216 474 00 50

Beni Ara  0 553 941 55 30

bilgi@yeryuzudanismanlik.com

Yeryüzü Eğitim Danışmanlık Şirketi Konumu

 

Tanıtım Ekle

Sizlerde işyerinizin veya kurumunuzun tanıtımı yapmak telefon ve adres bilgilerinizi sitemizde paylaşmak isterseniz bize Tanıtım Gönder linkinden ulaşabilir bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.