Tüvtürk Randevu 2023: Tüvtürk Araç Muayene Randevusu Nasıl Alınır? -Kayaşehir İstanbul

8 Aralık 2023 - 03:11

Tüvtürk Randevu 2023: Tüvtürk Araç Muayene Randevusu Nasıl Alınır?

Araç muayenesinin amacı yaşanabilecek kazaların önüne geçmektir. Araçların sahip olduğu sorunların giderilmesi sağlanarak daha sağlıklı bir trafik ortamı oluşturmaktır.

Son Güncelleme :

04 Ocak 2023 - 10:01

Tüvtürk Randevu 2023: Tüvtürk Araç Muayene Randevusu Nasıl Alınır?

Araç muayenesinin amacı yaşanabilecek kazaların önüne geçmektir. Araçların sahip olduğu sorunların giderilmesi sağlanarak daha sağlıklı bir trafik ortamı oluşturmaktır. Muayene yaptırılmaması sonucu araç sahibine idari para cezası uygulanır. Tüvtürk Randevu 2023

Araç muayene randevuları Tüvtürk üzerinden alınır. Bu işlem oldukça hızlı ve kolaydır. Araç sahibi kendisine uygun tarih ve saati seçebilir.

Tüvtürk Randevu Nasıl Alınır?

Tüvtürk internet adresi üzerinden randevu almak oldukça kolay ve hızlıdır. Sitede yer alan randevu al butonuna tıklandıktan sonra gerekli bilgilerin doldurulması gereklidir. Tüvtürk muayene istasyonlarından uygun gün ve saate randevu alım işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Randevu al seçeneğine basıldıktan sonra ikinci ekranda hangi işlem için randevu alındığının bildirilmesi gerekiyor.

Genel muayene ve muayene tekrarı seçeneği işaretlendikten sonra diğer sayfaya geçiş yapılmalıdır. Açılan sayfada yer alan şube, gün ve tarih bilgileri kişinin isteğine göre seçilmelidir. Sonraki adımda seçilen günde randevu alınmak istenen saat bulunur. Tüm saatleri görmek veya öğleden önce ya da sonra diye seçim yapmak mümkündür. Randevu alınmasına rağmen muayene işlemleri uzun sürebilmektedir.

Son sayfada randevu bilgilerinin tekrarı ve iletişim bilgileri yer almaktadır. Telefon, e-posta adresi, ad ve soyaddan oluşan bu bölümde yaşanan bir aksaklıkta irtibata geçilmesi gereken kişinin bilgileri yer almalıdır.

Araç Muayene Randevusu Nasıl Alınır?

Araç muayene randevuları Tüvtürk ile iletişime geçerek alınabilir. Tüvtürk internet adresinde yer alan ücretsiz randevu al seçeneği ile muayene edilmesi gereken araçların randevuları oluşturulmaktadır. Ayrıca telefonla arayarak randevu almak da mümkündür. Gerekli belgeler ve şartlar tamamlandıktan sonra muayene işlemi belirlenen zamanda gerçekleştirilmektedir.

Tüvtürk Randevu İptali Nasıl Yapılır?

Tüvtürk araç randevuları önceden alındığı için araç sahiplerinin hayat şartlarına göre randevunun iptal edilmesi gerekebilir. Bu durumda yapılması gereken iki şeyden biri randevuyu iptal etmek, diğeri de randevuyu güncellemektir.

Son dakika: Araç sahipleri dikkat! Artık ağır kusur sayılacak

Tüvtürk randevu iptali için hem web sitesi hem de çağrı hattı kullanılabilmektedir. Randevu sayfasında ilgili bilgilerin yanında bulunan iptal et seçeneğiyle randevu iptali sağlanabilir. Sadece tarih ve saatte güncelleme yapmak isteyen kişiler de telefon ve web sitesini kullanarak diledikleri gibi değişiklik yapabilirler. Tüvtürk Randevu 2023

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.